קצת עלינו

אופק הוקמה במטרה לצייד סטודנטים בכלים להתמודדות עם בחינת המתא"ם. אנו משקיעים מדי שנה עבודת פיתוח אדירה, ובמהלך הקורס מקדישים מחשבה רבה לתהליך למידה של כל סטודנטית וסטודנט. כשאנחנו מתייחסים לתהליך הלמידה, אנחנו מדברים על המדריך, וכמובן על הספרים, ואפילו השקיות לספרים ופינות הקפה.

אם ננסה להתמקד - יש שלושה דברים שחשובים לנו יותר מכל. אפשר לומר שאלו שלוש מטרות העל של הקורס שלנו.

1. שתקבלו את הציון הגבוה ביותר במתא"ם

זהו בעצם הבסיס לקשר בינינו. לפי המרכז הארצי, שהוא הגוף שאמון על בחינת המתא"ם ועל הציון שלכם, התוצאות הן חד משמעיות. הסטודנטים באופק מקבלים ציונים גבוהים ב-12 נקודות משאר הסטודנטים. בכל אחד מהפרקים בבחינה – סטטיסטיקה וטקסטים. זה מובהק, משמעותי ואפילו דרמטי – מדובר על הפרש בסדר גודל של 70 נקודות (!!) בפסיכומטרי. ההשוואות הללו פורסמו על ידי המרכז הארצי בדו"ח ששמו "נתונים על בחינת מתא"ם - אוקטובר 2014".

הנתונים הללו מוכרים לנו כבר שנים, ומשחזרים את עצמם בבדיקות שלנו מדי שנה. הפרסום של המרכז הארצי נתן ליתרון של תלמידי אופק תוקף רשמי, ואת המספרים מאחורי הפער ותחושות הסטודנטים.

2. לשמור על השפיות שלכם בקיץ

נשמע קצת יומרני, אבל זהו יעד יקר עבורנו (וגם בר השגה). קודם כל, כי אכפת לנו שתעברו את התקופה הזו, שערערה משהו בכל אחת ואחד מאיתנו, בשלום. שזה לא יהיה קיץ נורא או טראומטי, אלא כזה שאפשר יהיה להיזכר בו בחיוך.

שנית, כי יש לנו הוכחות שזה עוזר לסטודנטים שלנו לקבל ציונים גבוהים יותר. בנוסף, זה הופך את אחוזי הנשירה מהקורס שלנו לנמוכים מאד.

מי שאחראי על כך הוא בראש ובראשונה המדריכה או המדריך שלכם. זו הסיבה שיש לו כיתה קטנה, שהוא זמין אחרי השיעור ולפניו, ושהוא נפגש איתכם להמון שיעורים פרונטאליים, ומכיר אתכם קרוב וטוב. מי שנמצא שם לעזור למדריך במשימה הזו הם אנשי המשרד שלנו שיעזרו לכם בכל עניין או קושי שתיתקלו בו במהלך הקורס, החל בהחלפת שיעור וכלה בשימוש במערכת המקוונת וצפייה בשיעורי הוידאו.

3. לראות אתכם הופכים לפסיכולוגים

נסחפנו? ברור שלא. חשוב לנו לצעוד לצידכם לאורך הדרך אותה עברנו בעצמנו, ובה ליווינו סטודנטים רבים.

חשוב לנו לראות אתכם הופכים לפסיכולוגים.

הדבר המשמעותי ביותר בו אנחנו מתכוונים לצייד אתכם הוא ציון המתא"ם הגבוה ביותר שתוכלו להשיג. אבל אחרי שתקבלו את הציון הזה, אנחנו מבטיחים להיות שם בשבילכם.

מדי שנה אנחנו מלווים מאות מתלמידינו בדרך לתואר שני (או לדוקטורט). אנחנו מפעילים מרכז מידע לתואר שני שהפך להיות מקור הידע הנושם והמתעדכן המרכזי למועמדים. לאורך תקופת הרישום, אנחנו שולחים מדי שבוע טיפים והמלצות מצוות המדריכים שלנו בנוגע לכתיבת קורות חיים, ראיונות ועוד אתגרים בתהליך המיון. מדי שנה אנחנו מכינים "מורה נבוכים" לתהליך הקבלה. אם לא שמעתם עליו, נאמר רק שהוא הולך להיות העוזר האישי שלכם בכל העניינים הבירוקרטיים (ויש יותר מדי) בתהליך הקבלה.

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2016
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il