אביב דותן

MA בפסיכולוגיה קלינית

אביב דותן

אביב הינה בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין, אותו סיימה בהצטיינות יתרה. את התואר הראשון למדה אביב בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטה העברית, וסיימה גם אותו בהצטיינות יתרה, תוך שזכתה פעמיים בפרס הרקטור. בנוסף, לאביב תעודת הוראה בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

כיום אביב נמצאת בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית במרפאת בריאות הנפש של קופת חולים מכבי. כמו כן, לימדה קורסי עזר בסטטיסטיקה באקסטרה סטודנט באוניברסיטת ת"א לסטודנטים לפסיכולוגיה ומנהל עסקים. 

אביב היא מדריכת כיתות בסניף אופק באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה), והיא בעלת ניסיון רב בהדרכת והוראת סטטיסטיקה. בנוסף, אביב מנהלת את פורום השאלות והתשובות של אופק ומנהלת את צוות המחקר והפיתוח של הקורס. 

לאביב רקע כחונכת טיפולית ביחידה הפסיכיאטרית לילד ולמתבגר בבית החולים הדסה. בתחום המחקרי, שימשה כעוזרת מחקר במעבדה לקבלת החלטות באוניברסיטה העברית ואף הציגה את מחקרה בכנס הארצי השני למדעי הלמידה. את הפרקטיקום הקליני במסגרת התואר השני עשתה במרפאה לבריאות הנפש בכפר סבא.

במהלך שירותה הצבאי, אביב שירתה כלוחמת בגדוד קרקל וטרם שירותה התנדבה לשנת שירות במסגרת הנוער העובד והלומד בקיבוץ מעלה החמישה.

סניפים:
כיתות:

> צור קשר עם אביב דותן

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il