להיות במתאם האמיתי ולהרגיש שזה בדיוק מה שהכינו אותך אליו

גילת מ, אוניברסיטת תל אביב
לאורך כל הדרך, מהטלפון הראשון לאופק ועד לאחר פרסום הציונים, הרגשתי שנמצא שם בצד השני מישהו שבאמת אכפת לו ומחוייב להצלחה שלי. הקורס, ההדרכה וחומרי הלימוד היו מעולים, והיחס האישי היה פשוט יוצא דופן. 
אמנם במהלך הקורס חוויתי תסכול מרמת הקושי של הסימולציות אבל ההכנה הוכיחה את עצמה, ובהשוואה לסימולציות המבחן האמיתי היה ברמת קושי סבירה. ההתמודדות עם החומר המורכב תרמה לתחושת מסוגלות גבוהה במבחן עצמו. כמו שאמרו בקורס ״צריך לכוון לשמיים כדי לפגוע בכוכבים״. בנוסף הרגשתי שקיבלנו כלים משמעותיים וישימים להתמודדות עם הקושי הנפשי שכרוך בהתמודדות עם הבחינה המאתגרת. 
 
הכי חשובה הייתה סדנת הטקסטים עם ליאור, שנרשמתי אליה בלי יותר מדי מחשבה, והתגלתה כהחלטה מצוינת. אחרי כל סדנה קיבלתי כלים המותאמים אישית לדרך העבודה שלי. 
להיות במבחן האמיתי ולהרגיש שזה בדיוק מה שהכינו אותך אליו, זו חוויה אדירה שמקלה מאד על ההתרגשות והקושי שמאפיינים את ההתמודדות עם המתא״ם. הרבה שאלות היו קשורות בדיוק לדגשים שנתנו לנו וחלקן היו נראות כמעט זהות לשאלות שפתרנו. המנטרות החוזרות ונשנות של ליאור, הנוגעות לאופן ההתמודדות עם הבחינה, הפכו לקול פנימי ובתוך כל הסיטואציה המלחיצה ידעתי שיש לי את הכלים לעבור את הבחינה בהצלחה.
אם הייתי צריכה לבחור שוב, אין ספק שהייתי בוחרת ללמוד באופק.

 

גילת מ, אוניברסיטת תל אביב

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il