הראל ניסני

לימודי MA בפסיכולוגיה קלינית
כיום נמצא הראל בלימודי התואר שני במגמה לפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין. הוא בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, אותו סיים בהצטיינות יתרה.
תמונת המדריך/ה הראל ניסני
הטיפ של הראל
“תכנית הלמידה המקדימה עוזרת לך להגיע יותר חד על החומר בנושאים המרכזיים, חשוב בעיקר למי שמרגיש לא מחובר לחומר ולא רוצה לצבור פערים כבר בתחילת הקורס”

הראל הוא מדריך כיתות מתא"ם בסניף אוניברסיטת חיפה ובמרכז האקדמי פרס. כמו כן, הראל מעביר שיעורים ומרתונים בקורסי הסטטיסטיקה לרבות שיטות מחקר. 
 
להראל ניסיון הדרכתי עשיר. בין היתר סייע בהקמת שתי קבוצות מנהיגות לנוער בסיכון בשכונה ד' ויא' בבאר שבע. במשך 3 שנים עבד כמאמן כושר קרבי בארגון Edge, הדריך בתנועת נוער "הצופים", התנדב עם נער בעל הפרעות אפילפטיות וכן התנדב במכון סאמיט עם ילד אומנה. 

הראל לקח חלק במחקר למידת חיזוקים (Reinforcement Learning) בקרב אוכלוסיית ADHD תחת המעבדה של ד"ר ניצן שחר באוניברסיטת ת"א. כיום הראל חוקר את השפעות החשיפה לטראומה על תסמיני PTSD בקרב פרופילי אישיות שונים תחת ההנחייה של פרופ' עדה זהר.

במהלך שירותו הצבאי שירת הראל כקצין לוחם, מצטיין קורס מ"כים ומצטיין קורס קצינים. כיום משרת כקצין לוחם בדרגת סרן במילואים. 

מדריך בכיתות:
כיתת א-ד אחה"צ 2 - מקומות פנויים: 0
לפרטים נוספים והרשמה
כיתת א-ד בוקר התאמות - מקומות פנויים: 0
לפרטים נוספים והרשמה
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה