טימור גורלניק

לימודי PhD בפסיכולוגיה קלינית
טימור נמצא במהלך לימודי דוקטורק באוניברסיטת חיפה, בה סיים את לימודי התואר השני בפסיכולוגיה קלינית וגם את לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה, במהלכו זכה במלגה על הצטיינותו בלימודים.
תמונת המדריך/ה טימור גורלניק
הטיפ של טימור
“בזמן הקורס הסטודנטים נדרשים להשקיע זמן רב לתרגול, לכן חשוב לתכנן את תקופת הקיץ ולפנות זמן לטובת הקורס. אם מתוכננת חופשה ארוכה, אירוע משמח או עומס אקדמי, חשוב לקחת זאת בחשבון.”

טימור הוא מדריך כיתות בסניפי אופק בתל אביב ובחיפה. לטימור ניסיון רב בהדרכה ובהעברת שיעורים פרטיים וקבוצתיים במסגרות שונות, ועסק בהדרכה מטעם דיקנאט הסטודנטים. בעבר תרגל טימור במשך שנתיים בקורס "סטטיסטיקה לפסיכולוגים" באוניברסיטת חיפה.

לטימור ניסיון רב בהדרכה ובהעברת שיעורים פרטיים במסגרות שונות, ועסק בהדרכה מטעם דיקנאט הסטודנטים. כיום, טימור מתרגל בקורס "סטטיסטיקה לפסיכולוגים" באוניברסיטת חיפה. בעבר, התנדב טימור כמדריך שיקומי ב"בית אקשטיין", וכיום הוא עובד באופן פרטני עם עולה חדש. 

את הפרקטיקום הקליני שלו, השלים טימור בפנימיית כפר גלים, וביחידה לייעוץ פסיכולוגי בטכניון. בעבר עבד טימור גם בתור מדריך שיקום ב"בית אקשטיין". 

בתחום המחקרי, טימור נמצא כעת במהלך לימודיו לדוקטורט בפסיכולוגיה קלינית, במהלכם הוא מוביל מחקר במעבדה לפסיכותרפיה בנושא גמישות פסיכולוגית. טימור פרסם מספר מאמרים מכתבי עת שונים כגון Psychotherapy Research.

במהלך שירותו הצבאי, שירת טימור כחובש קרבי בחיל התותחנים ואף קיבל את אות מצטיין הנשיא.


 

מדריך בכיתות:
כיתת ג-ו בוקר - מקומות פנויים: 0
לפרטים נוספים והרשמה
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה