ליאב זומרפלד

לימודי MA בפסיכולוגיה קלינית
ליאב נמצא במהלך לימודי תואר שני במגמה הקלינית באוניברסיטת ת"א. הוא בוגר תואר ראשון במסלול הדו חוגי לפסיכולוגיה ומדעי הקוגניציה באוניברסיטה בן גוריון, אותו סיים בהצטיינות והתמחה במדעי העצב.
תמונת המדריך/ה ליאב זומרפלד
הטיפ של ליאב
“יש המון דרכים להפיג לחץ ובראשן לדעתי עומדות שתי החלטות מרכזיות שלנו עם עצמנו: 1. לגייס את המחשבות שלנו להצלחתנו העתידית 2. להמשיך להנות מהחיים ואם אפשר גם מחוויית המתאם”

ליאב הוא מדריך כיתות בסניף אופק בבאר שבע, והוא בעל ניסיון רב בהוראה והדרכה. את הפרקטיקום הקליני הוא מבצע במרפאת החרדה לילדים בבי"ח שניידר ובמרפאה לבריאות הנפש ברמת חן. 
בעברו שימש כעוזר הוראה בבית הספר "דרור" בפרדס חנה, בית ספר לילדים על הרצף האוטיסטי. בנוסף עבד כמורה פרטי לסטטיסטיקה לסטודנטים בתואר ראשון. 
במסגרת לימודי התואר הראשון היה עוזר מחקר במעבדה לחקר מדעי הקוגניציה באוניברסיטת בן גוריון. כחלק מפעולותיו בקהילה, הדריך ילדים מרקע סוציו-אקונומי נמוך במרכז קהילתי בית מוריה בבאר שבע. וכן הדריך וליווה מתמודדים עם קשיים נפשיים במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע. 

במהלך שירותו הצבאי ליאב היה מפקד כיתה וסמל צוות בגדס"ר נח"ל. כחלק מתפקידו פיקד על כיתה בקורס מפקדים ולאחר מכן על צוות לוחמים בקו מבצעי.  

מדריך בכיתות:
כיתת ג-ו בוקר - מקומות פנויים: 1
לפרטים נוספים והרשמה
כיתת א-ד בוקר זום - מקומות פנויים: 2
לפרטים נוספים והרשמה
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה