לראות את נקודות החוזק והתורפה של כל אחד ואחד ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק

ליאת אבירם, ציון מתא''ם 125, המכללה האקדמית תל אביב יפו

ליאור היקר!!!

אני נמצאת כאן בתאילנד בטיול סוף תואר שלי, ולפני בערך שבוע קיבלתי את המייל שמודיע על פרסום הציונים, כולם אמרו לי לא להסתכל שלא יהרוס לי את הכיף אבל לא יכולתי באמת לעמוד בסקרנות. רק עכשיו יש לי שוב חיבור לוואיפיי אבל כל השבוע רציתי לכתוב לך ש.... קיבלתי 125 ופשוט אין מאושרת ממני!!! פתחתי את הקובץ והייתי בהלם, לא האמנתי למה שאני רואה, ציפיתי להרבה הרבה פחות מזה ואני לא יודעת עדיין מה זה בדיוק אומר מבחינת הסיכויים שלי להתקבל כי לא היה לי צ׳אנס לבדוק פה, אבל בהתחשב בנסיבות ובציפיות אני ממש ממש מרוצה.

אני כבר כל השבוע פה בגן העדן הזה מרגישה צורך אדיר לכתוב ולהודות לך, שלמרות שנפלתי לבורות של חוסר אמונה שוב ושוב כי לא הספקתי לתרגל כמו אחרים, כל הזמן הזכרת לי לראות את התמונה הגדולה, את היכולת שלי להתמודד עם טקסטים ולא את הכישלון באיזה נקודה מסוימת בסטטיסטיקה. זה גרם לי לא להתייאש ולבוא למבחן מטיל האימה הזה עם סוג של ביטחון שיהיה בסדר איכשהו... ועובדה שצדקת ובסוף באמת יצא לא רע :)

בקיצור (כבר לא יהיה בקיצור) רק רציתי לעדכן ובאמת להגיד תודה מקרב לב!!! אתה מדריך נפלא שבאמת יש לו את היכולת והרגישות לראות את נקודות החוזק והתורפה של כל אחד ואחד שהוא מלמד ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק, לדעת איפה הוא עומד וכל הזמן לחזק לחזק לחזק את התפיסה והחשיבה שלו לגבי עצמו. זה כל כך לא מובן מאליו ואני תמיד האמנתי שזה עושה את כל ההבדל בחוויה של התלמיד, במיוחד במבחן כזה שחלק גדול ממנו זה בכלל האתגר הפסיכולוגי הזה ולא בהכרח מידת הידע.

מקווה שהכל טוב איתך ועם המצב שם בארץ ושאתה כבר בתכנוני חתונה! ופעם אחרונה, תודה רבה על הכל!!

 

 

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il