השילוב הלא מובן מאליו של מקצועיות עם אנושיות

ליאת תמיר, המגמה הקלינית של הילד, אוניברסיטת תל אביב, מתא"ם 125
אושרה יקרה,
 
אז אחרי שסוף סוף הפנמתי שהציון שקיבלתי הוא באמת שלי!... הגיע הזמן להגיד תודה, גם על כך שלימדת אותי "מתאמית" אבל גם על זה שהחזקת אותי חזק בחודשים האלה, שלא אפול בדרך... השילוב הלא מובן מאליו של מקצועיות עם אנושיות, זה מה שעשה עבורי את ההבדל.
 
השיעורים איתך היו בהחלט חוויה יוצאת דופן. בהיבט הפרקטי, ידע עצום ושליטה מטורפת בכל היבט של החומר, ירידה לפרטים, שאיפה לשלמות. והדבקות הזאת במטרה - לא ממשיכים עד שכל אחד ואחד מאיתנו הבין ב-ד-י-ו-ק על מה את מדברת. תשומת הלב האישית היתה לדעתי לב העניין, היכולת להתמקד בכל אחד מאיתנו כאילו הוא יחיד ומיוחד, ולוודא שהאסימון האישי שלו ירד... אפשרת לנו להרגיש בנוח לשאול עוד שאלה, ועוד אחת, ורק עוד אחת קטנה, עד שכל הפינות נסגרו.

אבל העיקר, כמו תמיד, טמון בהיבט האנושי. חיוך גדול והרבה הרבה צחוק הם מצרכים הכרחיים כדי לשרוד את הזוועה שמכונה "מתאם", ואת חילקת לנו מהם בשפע. האווירה הטובה והחיובית שהשרית בכיתה ניכרה אצל כולנו ועשתה את כל העסק הרבה יותר נעים. וכשהגיעו רגעי המשבר - ואלוהים יודע שהיו כאלה - העובדה שהיית שם בשביל כל אחד ואחד, לתמוך ולעודד, להבטיח שיהיה בסדר, רק עוד קצת... זה מה שמילא לי מצברים ואיפשר לי להגיע לקו הסיום במלוא הכוח, למרות החריקות שבדרך.

 
על כל אלה, ובעיקר על התוצאות... תודה והרבה הערכה ואהבה,

ליאת

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il