לא האמנתי כמה השקיעו בנו

מיעד מורג, המגמה הקלינית של המבוגר, בר אילן
לכל צוות אופק,

בחירתי ב"אופק" לא היתה קלה או ברורה מאליה. מרבית חברי "הלכו עם העדר" ובחרו בקורס אחר שקיים כבר זמן מה אך לי היה חשוב לקחת עוד דקה ולבחור את הקורס שיתאים לי באופן אישי. וזה בדיוק מה שבחרתי. חיפשתי מקום שיענה לי על צרכים אישיים, בו אוכל להיות בקשר ישיר עם המדריכה שלי ועם הנהלת הקורס ושישקיעו בי באופן אישי – במקום להגיע למקום "תבניתי" שאני אצטרך להתאים את עצמי אליו.

הגעתי לאופק, לקבוצה של אושרה, ומייד הייתי מרוצה מהרכב הקבוצה שגם בתפוסה מלאה, 25 תלמידים – הרגישה קטנה, ותמיד היה זמן ומקום לכולם לשאול שאלות. הבעיה העיקרית שלי היתה להבין ולהצליח בפרק של סטטיסטיקה. בקורס לומדים פעמיים בשבוע, ואני חושבת שזו הדרך היחידה שהיתה מאפשרת לי באמת להבין לעומק כל נושא ונושא, להספיק לתרגל את החומר ולא לגלות מאוחר מדי ש"נתקעתי" באחד הנושאים.
 
מבחינת עבודה על טקסטים – לא האמנתי עד כמה השקיעו בנו. קיבלנו שלוש הדרכות, אחד על אחד, שהיו בעצם שעורים פרטיים עם המדריכים, אשר צפו בנו פותרים טקסטים וכך יכלו לתת לכל אחד מאיתנו משוב אישי ולאתר עבור כל אחד את הבעיות הספציפיות שלו בעבודה על טקסט.

באופן כללי הרגשתי שהקורס והסגל גדלים איתנו התלמידים, מתעניינים בהצלחה שלנו ומתגמשים איתנו. הכי הרשימה אותי העובדה שהם באמת כל הזמן מעוניינים לשמוע מאיתנו פידבקים, הערות והארות וגם תוך כדי הקורס. הרגשתי שבאמת מקשיבים לנו, מוסיפים לנו חומרים ומשנים דברים קטנים כדי להשתפר עוד ועוד – למרות שאני בטוחה שאושרה לא ישנה כמה לילות כדי להעשיר ולשפר את תוכנית הלימודים גם בזמן אמת.

 
לבסוף, כשהגעתי למתא"ם, למרות שהרגשתי מאד מוכנה – החוויה היתה קשה. אילולא הקורס, שהכין אותי למצבים כאלו, אני חושבת שהייתי "מוותרת" לעצמי כיוון שבאמת היה שלב בו הרגשתי שהכל אבוד ושלא אצליח. לשמחתי, "אופק" הכינו אותי למצב הזה! נאבקתי עד השנייה האחרונה ובזכות זה – קיבלתי בדיוק את הציון שרציתי ואני יכולה השנה להגיש מועמדות למגמות הקליניות.
 
אני ממליצה על "אופק מתא"ם" בחום לכל מי שרוצה קורס אינטנסיבי, אישי, מושקע ומחבק!

 

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il