נועה נקי

לימודי MA בפסיכולוגיה התפתחותית

נועה נקי

נועה נמצאת כיום במהלך לימודי תואר שני במגמה ההתפתחותית במכללה האקדמית ת"א-יפו. נועה היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת ת"א בהצטיינות יתרה.

בימים אלו נועה מתחילה פרה-פרקטיקום במרפאת האכילה לגיל הרך בבית החולים שניידר, ובמקביל עובדת כעוזרת מחקר באוניברסיטת רייכמן וכחונכת ומלווה לסטודנטים עם קשיים אקדמיים. 

נועה היא מדריכת כיתה בסניף אופק באריאל. לנועה ניסיון רב בהדרכה ובעבודה טיפולית. היא שימשה כעוזרת הוראה בביה"ס לחינוך בקרייה האקדמית אונו. כמו כן, עבדה כמדריכה במרכז דור,  בחוגי העשרה בנושאי מדע ורפואה ובמחנה קיץ של הסוכנות היהודית בארצות הברית. 

בנוסף, עבדה נועה כבוחנת "מת"ל" והעבירה במסגרת זו אבחונים ממוחשבים שמטרתם היא איתור של קשיי למידה לטובת הקלות לימודיות באקדמיה.

נועה נבחרה כחונכת מצטיינת בקרן "תלפד" אשר אמונה על העלייה והקליטה של עולי דרום אפריקה ומדינות נוספות.

נועה השתתפה בתוכנית החונכות האישית של מרכז הטיפול "חברים"-  המעניק טיפול פסיכולוגי קבוצתי לילדים, בני נוער ומבוגרים הסובלים מקשיים חברתיים בשל חרדה חברתית, הפרעת קשב וריכוז, ביישנות, או קושי רגשי. נועה שימשה גם כחונכת וכאחראית על קבוצת חונכים בתוכנית "צועדים ביחד" של אוניברסיטת ת"א, אותם היא מדריכה ומכשירה לקראת עבודתם עם סטודנטים צעירים.

בשירותה הצבאי שירתה נועה כמש"קית דוברות ביחידת דובר צה"ל. 

 

> צור קשר עם נועה נקי

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il