נועה נקי

לימודי MA בפסיכולוגיה התפתחותית
נועה נמצאת כיום במהלך לימודי תואר שני במגמה ההתפתחותית במכללה האקדמית ת"א-יפו. היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת ת"א בהצטיינות יתרה.
תמונת המדריך/ה נועה נקי
הטיפ של נועה
“אני ממליצה על אופק 9 לבעלי משמעת עצמית מאוד גבוהה שגם הגמישות בשעות חשובה להם. על מסלולי כיתה/זום הייתי ממליצה לסטודנטים שצריכים סדר, מסגרת ומדריכה שאפשר לשאול אותה שאלות בתדירות גבוהה.”

נועה היא מדריכת כיתה בסניפי אופק באוניברסיטת אריאל ובמכללה האקדמית ת"א-יפו. בימים אלו נועה בפרקטיקום במכון להתפתחות הילד בבית החולים שיבא תל השומר וחונכת סטודנטים עם קשיים רגשיים ואקדמיים.

את הפרה-פרקטיקום נועה עשתה במרפאת האכילה לגיל הרך בבית החולים שניידר, ובמקביל עבדה כעוזרת מחקר באוניברסיטת רייכמן.
לנועה ניסיון רב בהדרכה ובעבודה טיפולית. היא שימשה כעוזרת הוראה בביה"ס לחינוך בקרייה האקדמית אונו. כמו כן, עבדה כמדריכה במרכז דור לחוגים ולפנאי  בחוגי העשרה בנושאי מדע ורפואה ובמחנה קיץ של הסוכנות היהודית בארצות הברית. 

בנוסף, עבדה נועה כבוחנת "מת"ל" והעבירה במסגרת זו אבחונים ממוחשבים שמטרתם היא איתור של קשיי למידה לטובת הקלות לימודיות באקדמיה.
נועה נבחרה כחונכת מצטיינת בקרן "תלפד" אשר אמונה על העלייה והקליטה של עולי דרום אפריקה ומדינות נוספות.

נועה השתתפה בתוכנית החונכות האישית של מרכז הטיפול "חברים"-  המעניק טיפול פסיכולוגי קבוצתי לילדים, בני נוער ומבוגרים הסובלים מקשיים חברתיים בשל חרדה חברתית, הפרעת קשב וריכוז, ביישנות, או קושי רגשי. נועה שימשה גם כחונכת וכאחראית על קבוצת חונכים בתוכנית "צועדים ביחד" של אוניברסיטת ת"א, אותם היא מדריכה ומכשירה לקראת עבודתם עם סטודנטים צעירים.

בשירותה הצבאי שירתה נועה כמש"קית דוברות ביחידת דובר צה"ל.  

מדריך בכיתות:
כיתת א-ד אחה"צ - מקומות פנויים: 0
ללו"ז הכיתה והרשמה
כיתת א-ד בוקר 2 התאמות - מקומות פנויים: 0
ללו"ז הכיתה והרשמה
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה