סדנת הטקסטים היא ללא ספק מה שעשה אצלי את ההבדל

נמרוד, אוניברסיטת תל אביב, ציון מתא''ם 137

אל הקורס ב"אופק" הגעתי לאחר לבטים רבים בין אופק לבין החברה המתחרה. מהניסיון הקודם שלי במבחנים מסוג זה, למדתי שהקשיים בהם אני נתקל ברובם הינם ייחודיים לי. לכן, תמיד הרגשתי שאיני מוצא את מקומי בתוך הקבוצה ושלמעשה בסופו של דבר אני לומד לבד. כשמדובר במבחן כמו המתא"ם בו כל פיפס שווה נקודות הדבר מקבל משנה תוקף.

בחרתי ללכת לאופק לאחר שליאור, איתו הייתי בקשר לפני תחילת הקורס, הדגיש שהייחוד של אופק הוא בדיוק ביחס האישי והתאמה לקשיים הייחודיים של כל אחד. על אף הסקפטיות איתה הגעתי תחילה, שמחתי לגלות שאכן כך הדבר. זה מתחיל מהגבלת מספר הסטודנטים בכיתה ל25, מה שמאפשר למדריך להיות קשוב וממשיך בגישה של המדריכים ששמים להם למטרה לאתר את הקשיים הספציפיים של כל אחד. ענת, המדריכה המעולה שהייתה לי, זיהתה מיד שפעמים רבות אני זקוק לדגשים קצת שונים, אם בסוג התרגולים עליהם להתעכב בבית ואם ביחס אישי בטלפון או במייל תוך התייחסות לקשיים הספציפיים שלי. סדנת הטקסטים, היא ללא ספק מה שעשה אצלי את ההבדל והביא אותי לממש את הפוטנציאל שיש לי. ענת ידעה לאתר בדיוק את הנקודות שבהם אני "נופל" וביחד הצלחנו להביא את אותי אל המקסימום.

הלמידה למתאם היא ריצה למרחקים ארוכים. צריך לדעת איך לחלק את העומס, על מה לשים דגש, מתי לחרוש ומתי לנוח והכי חשוב איך להגיע למבחן כשיש אנרגיה ומוטיבציה לעשות אותו. חלוקת העומס בקורס, בעיני הייתה אידיאלית כאשר שיא הלחץ מגיע כשבוע וחצי לפני המבחן ובשבוע האחרון יש זמן לחדד פינות אחרונות, והכי חשוב לנוח. ענת ידעה לזהות מתי נכון להגיד לעבוד קצת יותר קשה ומתי לשחרר. בשבוע האחרון זכור לי טקסט אחד שהלך ממש רע, ענת אמרה לי שמה שאני צריך זה ללכת לים לשתות משהו ולהמשיך מחר. לקחתי את העצה שלה ויום אחר כך הפגזתי.

סיימתי עם ציון 137. אומנם ציפיתי לציון גבוה אבל לא יותר מ130. אין לי ספק שסגל המדריכים באופק הצליח להביא אותי למבחן בשיא הכושר, מלא ביטחון ומלא אנרגיה.

ממליץ בחום!

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il