סתיו שמשי

לימודי MA בפסיכולוגיה קלינית
סתיו נמצאת במהלך לימודי תואר שני במגמה לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת חיפה. היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטת ת"א, אותו סיימה בהצטיינות יתרה.
תמונת המדריך/ה סתיו שמשי
הטיפ של סתיו
“תקופת המתא"ם עשויה להיות עמוסה לא רק מבחינת הלימוד המרובה, אלא גם מבחינה נפשית. הרבה פעמים ניפגש לראשונה עם אי הצלחה ועם השוואה שלי לאחרים. לכן, חשוב לזכור לקחת 'זום אאוט', להיפגש עם חברים ומשפחה (כאלה שעושים לנו טוב!), לשבץ בלו"ז פעילויות שטובות לנשמה ולזכור לנשום. אולי נתרגל שאלה פחות בסטטיסטיקה, אבל נגיע מוכנים מנטלית - זה לא פחות חשוב!”

סתיו היא מדריכת כיתות בסניף אופק במכללה האקדמית תל אביב-יפו.  כיום, סתיו מתרגלת בקורס "סטטיסטיקה לפסיכולוגים" באוניברסיטת חיפה. 
את הפרקטיקום הקליני עושה סתיו במרפאה לטיפול פסיכולוגי-התפתחותי המתמקדת בטיפול דיאדי להורה-ילד.  כיום סתיו מטפלת בתחנה לטיפול בילד, בנער ובמשפחה "אחד העם" בחיפה.
לסתיו ניסיון בהדרכה ובעבודה טיפולית. סתיו התנדבה במחלקת אשפוז יום לילדים ונוער בגהה. במסגרת ההתנדבות, סתיו העבירה פעילויות חברתיות למטופלי המחלקה וערכה חונכות אישית. 
בנוסף, סתיו התנדבה כחונכת טיפולית במרכז "חברים" בת"א המעניק טיפול פסיכולוגי קבוצתי לילדים ובני נוער הסובלים מקשיים חברתיים. כמו כן, שימשה סתיו כעוזרת מחקר במעבדה למדעי המוח החברתיים באוניברסיטת תל אביב.  

בשירותה הצבאי שירתה סתיו כמש"קית חינוך בגדוד איסוף קרבי.  

מדריך בכיתות:
כיתת ב-ה בוקר - מקומות פנויים: 3
לפרטים נוספים והרשמה
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה