הרגשתי שאני בידיים הטובות ביותר

עדי, ציון מתא"ם 128, אוניברסיטת בן גוריון

את ההחלטה לגשת למתא"ם קיבלתי שנתיים לאחר סיום התואר, גם כי שקלתי בכובד ראש את כל האפשרויות הטיפוליות וגם כי המתאם היה נראה לי מכשול בלתי עביר עבורי בתהליך הקבלה. הגעתי עם חששות, הסטטיסטיקה הייתה רחוקה ממני שנות אור ואנגלית אף פעם לא הייתה הצד החזק שלי.

לא לקח לי הרבה זמן להבין שהקורס באופק הוא המקום הנכון בשבילי ושבאמצעותו אצליח להוציא מעצמי את המיטב. ליאור, המדריך, השכיל ללמד בצורה ברורה ונגישה ופישט את הסטטיסטיקה שלפני כן נראתה לי מורכבת וסתומה. לראשונה הבנתי אותה באמת. כתלמידה ביישנית שלא נוטה לשאול שאלות ולבקש עזרה ליאור גרם לי לעשות זאת, ידע בדיוק במה אני מתקשה ונתן מענה לכל הרהור, מחשבה ותחושת חוסר מסוגלות שתקפה אותי לאורך הדרך.

 איה, מדריכת הטקסטים שלי, הפכה סיטואציה מביכה בה נחשפתי אחד על אחד בקשיים שלי עם האנגלית, לסיטואציה נוחה ותומכת. בכשרון רב היא הבינה את נקודות החוזק והחולשה שלי והתאימה לי את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הפרק הזה.

הרגשתי שאני בידיים הטובות ביותר, שעומד לרשותי צוות מקצועי ומסור.

לבסוף קיבלתי ציון שפותח בפניי את כל הדלתות, גבוה בהרבה ממה שחשבתי שאוכל אי פעם לקבל. אני רוצה להודות לצוות הקורס שבלעדיו כל החוויה הזו הייתה נראת לגמרי אחרת. תזכו למצוות.

 
חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il