הקורס היה מושקע בצורה בלתי רגילה!

ענת לוי, המגמה הקלינית, האוניברסיטה העברית, מתא"ם 142
לכבוד צוות אופק מתא"ם!

אני רוצה להודות לכם על הקורס המצוין, היחס האישי, ובכלל... הגעתי לקורס המתא"ם בלי מושג מהי למעשה הבחינה ולמה עלי לצפות. מיותר לציין שלא זכרתי שום דבר משיעורי הסטטיסטיקה של התואר והרגשתי די כמו לוח חלק... הסימולציה הראשונית הייתה סוג של שוק וגם שיקפה את המצב...  וכך ממצב של חוסר ידע מוחלט בזכות תכנית הלימוד המאורגנת שלכם, והדידקטית באופן מרשים, למדתי מחדש בתוך חודשיים חומר בסטטיסטיקה של שנתיים, וקיבלתי כלים טובים לשיפור יכולת הבנת הטסקטים שלי.

החוויה של בחינת מתא"ם היא חוויה קשה ומלחיצה מהרבה בחינות, ואין ספק שללא הקורס לא הייתי מצליחה לעבור אותה בצורה טובה, אם בכלל...  הקורס היה "מושקע" בצורה בלתי רגילה. התחושה הייתה שכל צוות אופק מתאם מגויס לחלוטין לעשות את כל מה שצריך כדי שנצליח. זה כלל חוברות תרגילים מפורטות ברמת קושי עולה עם פתרונות, סימולציות רבות שהכינו לסיטואציה המלחיצה של הבחינה, סדנת טקסטים אישית שעזרה לאתר הרגלים "גרועים" בקריאת טסקט ולהגיע לשיפור שלהם (תודה רבה לך ליאור!) פורום שאלות לקראת הבחינה, פינת קפה (גם זה חשוב..) וכמובן המדריך המקצועי והנפלא יובל בן ישראל  שפתח כל שעור ברבע שעה שיחת הרגעה להורדת מפלס הלחץ הכיתתי...

יובל, היית שם לכל אורך הדרך בשבילי ובשביל כולם ואני מודה לך בראש ובראשונה על סבלנותך הבלתי נגמרת לכל שאלותיי ה"חפרניות" בין אם באינטרנט ובין אם בפגישות אישיות אחרי השיעור, על האווירה הטובה בכיתה, הדרך הברורה בה הסברת את החומר, המסירות וההשקעה שלך והיכולת להכניס אותנו לפרופורציות מדי פעם ולהזכיר שזה רק מבחן... J

בסופו של דבר אחרי הרבה שעות בכיתה והמון שעות של תרגול בבית עם החוברות הצטבר לו הידע והגיעה המיומנות וגם ההצלחה. אני חושבת שבזכותכם חווית הלימוד למבחן הפכה לכמעט מהנה... ואגב הידע שקבלתי עזר לי מאד אחר כך בסמינר שהייתי צריכה להגיש.

אמליץ עליכם בכל מקום!!

תודה גדולה כמובן לאושרה ולשאר הצוות שמבחינתי הייתם אמנם יותר מאחורי הקלעים אבל למעשה דאגתם שהכול ילך כמו שצריך ונתתם מענה מהיר כשהייתי צריכה.

 

באהבה והוקרה

חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il