רעות מכלוף

לימודי MA פסיכולוגיה קלינית

רעות מכלוף

רעות הינה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית, את שניהם סיימה בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון. כיום רעות נמצאת במהלך לימודי דוקטורט במעבדה לחקר יחסים ופסיכותרפיה (בהנחייתו של פרופ' ערן בר כליפה) ומטפלת בקליניקה הקהילתית של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. 

רעות היא מדריכת כיתות מתא"ם בסניף אופק בבאר שבע. לרעות ניסיון רב בהדרכה, ובין השאר היא תירגלה בקורסים "אישיות" ו"הסקה סטטיסטית" באוניברסיטת בן גוריון, העבירה סדנה מחקרית וכן לימדה את הקורס "מבוא לפסיכולוגיה" במחלקה לעבודה סוציאלית. בעבר היא הדריכה בבית חם לנערות בסיכון בבאר שבע, הייתה רכזת הדרכה בתנועת הצופים, עסקה כמלווה חברתית של קומונה במסגרת "החברה להגנת הטבע" וכן העבירה קורס פסיכולוגיה בתכנית "דה וינצ'י" לנוער שוחר מדע בבאר שבע.

טרם שירותה הצבאי עשתה רעות שנת שירות בגרעין "במדבר" של תנועת הצופים. במסגרת שנה זו, התנדבה בפרוייקטים שונים באוכלוסייה הבדואית וכן עבדה עם אוכלוסיות מוחלשות נוספות בדרום. בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת צוות בבסיס מחו"ה אלון ולאחר מכן כקצינה היתה מפקדת קורס "נתיב", לחיזוק הזהות היהודית ישראלית בקרב חיילים עולים חדשים. 

את הפרקטיקום עשתה רעות ב"מרכז טל"- עם ילדים ונוער.

סניפים:באר שבע
כיתות:

> צור קשר עם רעות מכלוף

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il