רעות מכלוף

לימודי MA פסיכולוגיה קלינית
רעות הינה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית, את שניהם סיימה בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון. כיום רעות נמצאת במהלך לימודי דוקטורט במעבדה לחקר יחסים ופסיכותרפיה (בהנחייתו של פרופ' ערן בר כליפה) ומטפלת בקליניקה הקהילתית של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון.
תמונת המדריך/ה רעות מכלוף

רעות היא מדריכת כיתות מתא"ם בסניף אופק בבאר שבע. לרעות ניסיון רב בהדרכה, ובין השאר היא תירגלה בקורסים "אישיות" ו"הסקה סטטיסטית" באוניברסיטת בן גוריון, העבירה סדנה מחקרית וכן לימדה את הקורס "מבוא לפסיכולוגיה" במחלקה לעבודה סוציאלית. בעבר היא הדריכה בבית חם לנערות בסיכון בבאר שבע, הייתה רכזת הדרכה בתנועת הצופים, עסקה כמלווה חברתית של קומונה במסגרת "החברה להגנת הטבע" וכן העבירה קורס פסיכולוגיה בתכנית "דה וינצ'י" לנוער שוחר מדע בבאר שבע.

טרם שירותה הצבאי עשתה רעות שנת שירות בגרעין "במדבר" של תנועת הצופים. במסגרת שנה זו, התנדבה בפרוייקטים שונים באוכלוסייה הבדואית וכן עבדה עם אוכלוסיות מוחלשות נוספות בדרום. בשירותה הצבאי שירתה כמפקדת צוות בבסיס מחו"ה אלון ולאחר מכן כקצינה היתה מפקדת קורס "נתיב", לחיזוק הזהות היהודית ישראלית בקרב חיילים עולים חדשים. 

את הפרקטיקום עשתה רעות ב"מרכז טל"- עם ילדים ונוער.


 

לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה