לא סתם קיבלתי 140 בחלק הסטטיסטיקה

ענבל שטיינפלד, אוניברסיטת חיפה, מסלול אופק אקספרס, מתא"ם 126
בשנה שעברה ניגשתי למתא"ם בפעם הראשונה. למדתי בחברת פתרונות בקורס רגיל. למרות שבמבחן הופתעתי מאוד מהרמה ולא היה הרבה קשר בין מה שלמדנו למה שנשאלנו במבחן קיבלתי ציון לא רע - 116.

מטעמים של הארכת תוקף המתא"ם וטעמים נוספים החלטתי לגשת השנה שוב בתקווה לשפר את הציון. בחרתי בחברת אופק מתא"ם כיוון שהם הציעו אופציה של לימוד עצמי. מכיוון שכבר עברתי קורס בשנה שעברה - לא ראית צורך לשבת שוב בכיתה וללמוד את אותם דברים וחיפשתי בעיקר הרבה תרגול עם דגש על איכות.

עוד לפני שנרשמתי דיברתי עם כמה נציגות של "אופק" וכולן היו מאוד אדיבות והרגיעו אותי שאני בידיים טובות. אחרי השיחה עם ליאור כבר לא היה לי ספק שאני במקום הנכון. ליאור סיפר לי על חומרי הלימוד וסיפר לי שמסלול האקספרס כולל מעבר לחומרי לימוד גם הגעה לסימולציות. למרות שאני חיפאית, והסימולציות התקיימו במרכז החלטתי ללכת על זה. המדריכה בשיעורי הפתרון הייתה מאוד מקצועית וסבלנית וענתה על כל שאלה. כל בקשה שלי מהבנות באופק בעקבות כך שאני חיפאית קיבלה יחס ראוי.

השאלות בחומרי הלימוד היו מאוד מקיפות ובאמת הרגשתי שאני מבינה כל נושא בשיטות מחקר וסטטיסטיקה לעומק. היה לי חשוב להבין את הדברים עד הסוף ולא ללמוד טריק מסוים משאלה אחת או אחרת. במבחן - זה פשוט הוכיח את עצמו. צלחתי את חלק הסטטיסטיקה בלי בעיה. יצאתי עם חיוך - ולא סתם קיבלתי 140 בחלק של סטטיסטיקה ושיטות מחקר.

לגבי אנגלית - שתמיד היה יותר בעייתי אצלי, כמות החומר שקיבלתי באופק הייתה מעל ומעבר - לא הספקתי לגעת בהכל. ולא כי לא השקעתי.

למרות שהחלק אנגלית במבחן היה לי קשה - עדיין הצלחתי לשפר את הציון גם בחלק הזה.

כשקיבלתי את הציון - הייתי בשוק. קיבלתי 126! שיפרתי ב- 10 נקודות... מעבר  לכל הציפיות שלי. הכל בזכות אופק מתא"ם.

לא נותר לי אלא להגיד תודה!
חזרה לבית הספר למתא״ם של אופק: ככה השגתי את הציון שרציתי >>>

לפרטים נוספים ולהרשמה

המרכז הארצי קבע

תלמידי אופק מקבלים את הציונים הגבוהים ביותר במתא"ם
לדו״ח המרכז הארצי

מבחן מתאם לדוגמא

מבוסס על מתא״ם 2019
הבחן עכשיו
עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il