למה ללמוד באופק

ההצלחה שלך במתא"ם היא המשימה החשובה ביותר שלך, וגם שלנו. אנחנו נותנים את הלב והנשמה כדי שתגיעי למקסימום שלך, וגם יודעים שזה עובד. 

הציונים הכי גבוהים

אנחנו נותנים את הלב והנשמה כדי שתגיעי למקסימום שלך, וגם יודעים שזה עובד. איך אנחנו יודעים? כל גוף* שבדק בעבר את ציוני הבחינה הגיע לתוצאות חד משמעיות- אם זה המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (הגוף האחראי על בחינת המתא"ם ועל הציון שלכם), חוגים לפסיכולוגיה או סקר ציונים רחב ומקיף שבוצע לאחר מועד 2021. לפי הבדיקות השונות, הסטודנטים באופק קיבלו בשנים הנבדקות ציונים גבוהים ב-12 נקודות משאר הסטודנטים, בכל אחד מהפרקים בבחינה – טקסטים וסטטיסטיקה. זה מובהק, משמעותי ואפילו דרמטי – מדובר על הפרש בסדר גודל של 70 נקודות (!!) בפסיכומטרי. האמת היא שהתוצאות הללו אינן חדשות לנו. הן משחזרות את עצמן בבדיקות שאנו עושים שנה אחר שנה. עם זאת, הבדיקות של גורמים חיצוניים ממלאות אותנו גאווה, היות והן נותנות תוקף רשמי ליתרון של תלמידי אופק, ומחזקות אותנו בדרך המחייבת בה אנו צועדים מזה שנים. 
בדרך בה בחרנו אין מקום לפשרות מקצועיות, והיא מבוססת על ליווי אישי ומסור של כל אחד מתלמידינו, עד לתואר השני.

  • על פי בדיקת החוג לפסיכולוגיה, המכללה למנהל, מרץ 2016.
  • על פי סקר ציוני הניגשים למועד מתא"ם אוקטובר 2021, שכלל 980 ניגשים.  
  • על פי דו"ח המרכז הארצי לבחינות ולהערכה "נתונים על בחינת מתא"ם - אוקטובר 2014" שהוצגו לועדת ההיגוי ב-3.11.14, - במועד 2014, היו הישגי תלמידי אופק בכל פרקי הבחינה גבוהים יותר בממוצע מהישגי שאר הניגשים לבחינה.
מצליחים יותר עם אופק

נכון לשנת הלימודים הנוכחית (2023-2024) - 91% מהסטודנטים לתואר שני ושלישי בפסיכולוגיה למדו באופק.  אנחנו משקיעים לילות כימים כדי להציע לכם את קורס ההכנה האיכותי, העדכני והמושקע ביותר, עם מדריכי המתא"ם הטובים ביותר בארץ.  היינו הראשונים לזהות ולאבחן את האופי הייחודי של בחינת המתא"ם, אשר בשונה מבחינות מיון אחרות (כמו הפסיכומטרי) אין בה "שיטה" אחת לפתרון, אשר מתאימה לכולם. הניסיון האדיר שלנו אפשר לנו לייצר ארסנל רחב של שיטות ואסטרטגיות, כדי שכל אחד  מהסטודנטים שלומדים אצלנו, יצא עם סט הכלים הנכון לו. התוצאות, כאמור, מוכיחות שתלמידי אופק מצליחים יותר.   

הכי טובים בטקסטים

הסיבה המרכזית שהתלמידים שלנו מצליחים יותר בבחינה היא שיטת הלימוד שלנו בטקסטים. מאגר השיטות והכלים שפיתחנו מאפשר לכל סטודנט, בלי קשר לידע או ליכולות המקודמים שלו, להתמודד עם פרק הטקסטים המאיים. אנחנו נתאים את השיטה אליכם ולא אתכם לשיטה. זאת הדרך היחידה להגיע לציון המקסימלי בטקסטים, ואנחנו ערוכים לכל הצרכים המיוחדים שיש לסטודנטים בפרק הזה. ראינו כבר הכל.  אבל איך יודעים מה הצרכים של כל סטודנט/ית?  רק באופק יישב אתכם מדריך בסדנאות אישיות "אחד על אחד", כדי להכיר אתכם ואת החוזקות והחולשות שלכם באופן ספציפי. באמצעות מערכת ClassIt, תוכנת למידה אדפטיבית פורצת דרך,  התרגול שלכם יהפוך לכלי ניתוח והתאמה, המשרת אתכם ואת המדריך שלכם, בבניית תוכנית עבודה מותאמת אישית. המערך הכולל של אופק ללימודי טקסטים הוא פריצת דרך פדגוגית הנותנת יתרון משמעותי לכל מי שלוקח בה חלק. רוצה להתחיל ללמוד טקסטים?

לקבל חוברת הכנה לקורס בנושא טקסטים, כתבו לנו >>
חומרי לימוד מאתגרים ועדכניים

את מפגשי הלימוד מלווים חומרי הלימוד שלנו, אשר נחשבים לחומרים קשים ומאתגרים, המספקים כיסוי הרמטי ומדויק של הנושאים בבחינה.  צוות הפיתוח שלנו מצליח שנה אחר שנה לנבא שאלות ונושאים חדשים הנכנסים לבחינה, כמו מתאם חלקי וסמי חלקי.
אלפי שאלות בסטטיסטיקה ושיטות מחקר, טקסטים במתכונת מתא"ם, חומרי תיאוריה וידע כללי מפורטים- וכולם מתחדשים מדי שנה.  ולאורך הדרך – מערכת תירגול חכמה ומתקדמת עם חומרי לימוד חדשניים, שנגישה מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון. בכל מסלולי הקורס, תקבלו גישה מלאה לכל תכני הקורס המצולמים בשיעורי וידאו באולפן חדשני, מעודכנים למועד 2024, בהדרכתם של מדריכי המתא"ם הטובים בארץ! 

מוזמנים לטעימה משיעורי הוידאו ומתשובות לשאלות מהספרים בוידאו.
המדריכים המנוסים ביותר

הצוות שלנו כולל את מדריכי המתא"ם המנוסים, המקצועיים והמבוקשים ביותר בארץ. המדריכים שלנו הם מרצים ומתרגלים מצטיינים באוניברסיטאות המובילות, בעלי נסיון של שנים בהדרכת מתא"ם, והם בעלי רקע יוצא דופן של הדרכה. האנשים שלנו נבחרו כי ידענו שהם ישקיעו את הנשמה ואת הלב, שיהיה להם אכפת באמת מהסטודנטים שלהם.

אנחנו יודעים מי ידריך אותך בקיץ הקרוב >>
האקדמיה בחרה באופק

אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת רייכמן, אוניברסיטת אריאל, האקדמית תל אביב יפו, המכללה למנהל, המרכז האקדמי רופין, המרכז האקדמי תל חי, המכללה האקדמית עמק יזרעאל – כולם בחרו באופק להיות קורס הבית שלהם לשנת 2024.  שמות המדריכים שעוברים מפה לאוזן, הרמה המקצועית, הציונים הגבוהים, הספרים שמתעדכנים מדי מועד וכמובן – השיטה הבלתי מתפשרת ללימוד טקסטים שכולם כבר מכירים, מסבירים מדוע האקדמיה עצמה בחרה באופק.  נבחרנו כי סומכים עלינו שלרגע לא נרפה מהסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמנו לאורך השנים, ונשמור על הכיתות הקטנות ביותר והמדריכים המצטיינים ביותר, נמשיך לפתח ולהתפתח, ולעדכן ולהוביל את התחום. 

רוצה לדעת מי בחרו בנו השנה?
הכיתות הקטנות ביותר

בכיתות שלנו יושבים פחות סטודנטים. זה משמעותי ומורגש. אנחנו משקיעים כדי שתשבו בנוח, ובעיקר בשביל שתרגישו בנוח. הלימוד בכיתה קטנה מאפשר למדריך להכיר אותך לעומק, לעקוב אחר אופן החשיבה שלך, ולעשות הכל בשביל ההצלחה שלך. אנחנו חושבים שאי אפשר לעשות את זה בכיתה גדולה.  בקורס שלנו מלמדים מדריכי המתא"ם הטובים, המנוסים והמבוקשים ביותר. הם מתחייבים לתת את הלב והנשמה בשביל שהתלמידים שלהם יצליחו. מאיתנו הם מקבלים הבטחה – ללמד בכיתות הכי קטנות.

רוצה לדעת מי ידריך אותך למתא"ם בקיץ הקרוב?
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה