סדנאות טקסטים אחד על אחד

נתאים את השיטה אליכם ולא אתכם לשיטה

אנחנו מכירים את הדרך היחידה להגיע לציון המקסימלי בטקסטים, ואנחנו ערוכים לכל הצרכים המיוחדים שיש לסטודנטים בפרק הזה. ראינו כבר הכל. 
אבל איך יודעים מה הצרכים של כל סטודנט? רק אצלנו יושב אתכם מדריך אישי בסדנא אישית "אחד על אחד", שלוש פעמים במהלך הקורס, בכדי להכיר אתכם ואת החוזקות והחולשות שלכם באופן ספציפי. באמצעות תוכנת ClassIt, תוכנת למידה אדפטיבית פורצת דרך, מהראשונות מסוגה בעולם, התרגול שלכם יהפוך לכלי ניתוח והתאמה, המשרת אתכם ואת המדריך שלכם, בבניית תכנית עבודה מותאמת אישית.

אושרה מסבירה איך מתחילים להתמודד עם טקסט מתא"ם
למה אנחנו הכי טובים בטקסטים?

כי אנחנו לא מוותרים על השאיפה ולא חוסכים במשאבים על מנת להתאים לכל אחת ואחד מכם שיטה שמותאמת ליכולות ולנטיות שלכם, החל בשטף הקריאה באנגלית, דרך חרדה ואובססיביות, וכלה באסטרטגיות חשיבה.

המערך הכולל של אופק ללימוד מיומנויות טקסטים, הוא אינטגרטיבי ומשלב הוראת אחד על אחד, לימוד כיתתי, וטכנולוגיה מותאמת פרסונלית. כל אלה יחדיו הם פריצת דרך פדגוגית הנותנת יתרון משמעותי לכל מי שלומד בתוך מעטפת הטקסטים. 

בואו לנסות - הדור הבא בטקסטים!

אם אתם רוצים לקבל הצצה לתרגולים במערכת ClassIt, אתם מוזמנים להיכנס כאן לתרגול התנסות העוסק בממוצע ושונות, וכאן לתרגול בהתנסות בטקסטים המבוסס על המילים הנפוצות ביותר שהופיע ב-10 בחינות המתא"ם האחרונות.


 

לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה