קצת עלינו

אופק הוקמה כדי לתת לסטודנטים את הכלים לצלוח את מבחן המתא"ם באופן הטוב ביותר, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה. אנחנו משקיעים בקורס בכל שנה עבודת פיתוח אדירה, כדי להבטיח שהסטודנטים שלנו ישמרו על היתרון שלהם, וימשיכו לקבל את הציונים הגבוהים ביותר. עומדים לרשותנו מיטב המוחות - פסיכולוגים מוכשרים, מתכנתים מובילים, מדריכים מיתולוגיים, חוקרים ואנשי אקדמיה- ואיתם הניסיון האדיר שצברנו, עם אלפי סטודנטים שונים ומגוונים שלמדו אצלנו.  רק ככה אנחנו יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר שאפשר. שתהיו בידיים הטובות ביותר בתקופה מותחת ומאתגרת. אנחנו מקדישים מחשבה להכל: לאיכות המדריכים (ולתנאי ההעסקה שלהם!), לגודל הכיתות, לחומר המתחדש ומתעדכן כל שנה, לשכלול מיומנויות ההוראה, לפיתוח טכנולוגיה תומכת, למהלך הקורס, לאפשרויות התשלום ואפילו לפינות הקפה.  

בשנים האחרונות אנחנו מפתחים גם טכנולוגיית למידה פרסונלית פורצת דרך ללימוד מתמטיקה, המתבססת על הנסיון שצברנו ופתחנו בהכנה למתא"ם, וכבר מוטמעת באמצעות משרד החינוך בכ-150 תיכונים וחטיבות ביניים בישראל.  

 

אבל יש 3 דברים שחשובים לנו יותר מהכל:

 

שתקבלו את הציון הגבוה ביותר במתא"ם  

בואו נודה בזה: זאת הסיבה שאתם כאן. הסטודנטים שלנו מקבלים ציונים יותר גבוהים. על פי המרכז הארצי, שהוא הגוף האחראי על בחינת המתא"ם ועל הציון שלכם, התוצאות הן חד משמעיות. הסטודנטים באופק מקבלים ציונים גבוהים ב-12 נקודות משאר הסטודנטים, בכל אחד מהפרקים בבחינה – טקסטים וסטטיסטיקה. זה מובהק, משמעותי ואפילו דרמטי – מדובר על הפרש בסדר גודל של 70 נקודות (!!) בפסיכומטרי.   התלמידים שלנו בוחרים ללכת על בטוח: לזכות ביתרון. לא מהמרים על המתא"ם. מוזמנים להצטרף לקהילת הלמידה המקדימה, לומדים למתא"ם, מעכשיו!

שתעברו את תקופת הלמידה בשלום  

בימי מלחמה, כמו בימי הקורונה, ובתקווה לימים טובים יותר- אחת המטרות שהצבנו לעצמנו היא לעזור לכם להשיג ציון גבוה במתא"ם, בלי לוותר על החיוך (או על השפיות). ימי הלמידה עלולים להיות קשים ומלחיצים וכדי להוציא מהם את המקסימום, הם דורשים הרבה תמיכה, לא רק מקצועית.   אנחנו בוחרים את המדריכים שלנו בפינצטה על סמך כישורים מקצועיים, ניסיון מעשי, המלצות חותכות אבל גם יכולת אנושית מפותחת, כי הם המפתח להצלחה. הכיתות הקטנות מאפשרות למדריכים להיות זמינים לכולם, לפני השיעור ואחריו, לענות לכל שאלה או פנייה, להגיב, להתייחס, להכיר אתכם טוב טוב. הם שם כדי לפתח איתכם את הכלים שמתאימים לכם, ולענות על הצרכים המקצועיים אבל גם האישיים שלכם. הם שם כדי להתגבר על כל קושי. 

שנראה אתכם הופכים לפסיכולוגים  

נסחפנו? ברור שלא. חשוב לנו לצעוד לצידכם לאורך הדרך אותה עברנו בעצמנו, ובה ליווינו סטודנטים רבים.  הדבר המשמעותי ביותר בו אנחנו מתכוונים לצייד אתכם הוא ציון המתא"ם הגבוה ביותר שתוכלו להשיג. אבל אחרי שתקבלו את הציון הזה, אנחנו מבטיחים להיות שם בשבילכם.  מדי שנה אנחנו מלווים מאות מתלמידינו בדרך לתואר שני (או לדוקטורט). אנחנו מפעילים מרכז מידע לתואר שני שהפך להיות מקור הידע הנושם והמתעדכן המרכזי למועמדים. לאורך תקופת הרישום, אנחנו שולחים מדי שבוע טיפים והמלצות מצוות המדריכים שלנו בנוגע לכתיבת קורות חיים, ראיונות ועוד אתגרים בתהליך המיון. מדי שנה אנחנו מכינים "מורה נבוכים" לתהליך הקבלה - הוא הולך להיות העוזר האישי שלכם בכל העניינים הבירוקרטיים (ויש יותר מדי) בתהליך הקבלה.  אם צלחתם את המתא"ם, מוזמנים להצטרף לקהילת תהליך הקבלה, עשיתי מתא"ם, מה עכשיו?!
 

לומדים למתא"ם, מעכשיו!
לפרטים נוספים
מוכנים להירשם? לחצו כאן
להתנסות במבחן לדוגמא
לפניכם שאלות לדוגמא המדמות את השאלות בפרק "סטטיסטיקה ושיטות מחקר" בבחינת המתא"ם
החל בוחן
בשבילך גם ב-whatsapp
מענה ותמיכה במרחק לחיצה